enpl

dotLinkers uznane za lidera: Clutch Global Leader for Spring 2024

dotLinkers uznane za lidera: Clutch Global Leader for Spring 2024 

dotlinkers, najlepsza agencja rekrutacyjna IT w Polsce, została uhonorowana tytułem laureata 2024 Spring Global Award w kategorii Najlepsze Usługi Rekrutacyjne przez Clutch, wiodący globalny rynek dla dostawców usług B2B. 

 

dotLinkers - IT Recruitment Agency | dotLinkers uznane za lidera: Clutch Global Leader for Spring 2024

 

dotlinkers, wiodąca agencja rekrutacyjna w branży technologicznej w Polsce, ogłasza wszem i wobec, że została laureatem nagrody Spring Global Award 2024 za najlepsze usługi rekrutacyjne na Clutch, wiodącym globalnym rynku dostawców usług B2B. Wyróżnieni są wybierani na podstawie ich wiedzy branżowej i zdolności do osiągania wyjątkowych wyników, a wyniki są obliczane na podstawie opinii klientów z tysięcy recenzji opublikowanych na Clutch. 

 

dotlinkers ma zaszczyt ogłosić, iż zostaliśmy laureatem nagrody Clutch Global Award 2024 Spring. Nagroda ta jest świadectwem doskonałej pracy z klientami, którą wykonaliśmy w tym roku, co zostało docenione przez naszych wspaniałych klientów w ich recenzjach na Clutch. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za lidera najlepszych usług rekrutacyjnych w skali globalnej. Nagrody Clutch Global Awards prezentują najlepszych w branży usług B2B na całym świecie.  

  

Te wyróżnienia są wynikiem poświęcenia i ciężkiej pracy całego zespołu dotlinkers. Gratulujemy każdemu członkowi za jego zaangażowanie i wkład. Mamy szczęście mieć tak utalentowany i oddany zespół i czekamy na dalsze wspólne sukcesy.  

 

dotLinkers - IT Recruitment Agency | dotLinkers uznane za lidera: Clutch Global Leader for Spring 2024

 

Agencja rekrutacyjna dotLinkers

dotLinkers to wiodąca agencja rekrutacyjna IT w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług rekrutacyjnych IT dla firm z całego świata rekrutujących w Polsce.  JESTEŚMY NAJLEPSI W REKRUTOWANIU PROGRAMISTÓW. Przyciągamy najlepsze talenty IT, starannie dobierając Klientów, dla których pracujemy. Wierzymy, że to, co nas wyróżnia, to nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych usług naszym klientom. W naszej agencji rekrutacyjnej IT naszą misją jest łączenie firm z najbardziej utalentowanymi i wykwalifikowanymi specjalistami IT. Wierzymy, że każda firma zasługuje na dostęp do najlepszych talentów w branży i staramy się, aby było to rzeczywistością dla wszystkich naszych klientów. Nasze wartości, takie jak uczciwość, przejrzystość i profesjonalizm, kierują wszystkim, co robimy i jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom wyjątkową obsługę na każdym kroku. Zapoznaj się z naszym case studies aby zobaczyć z kim i w jaki sposób współpracujemy.   

 

Pare słów o platformie Clutch  

Clutch umożliwia podejmowanie lepszych decyzji biznesowych jako wiodący globalny rynek dostawców usług B2B. Każdego miesiąca ponad 1 milion liderów biznesu zaczyna od Clutch, aby sprawdzić i zbadać dogłębnie wywiady z klientami i odkryć zaufanych partnerów agencji rekrutacyjnych IT, którzy spełniają ich potrzeby biznesowe. Clutch został wyróżniony przez ostatnie 6 lat z rzędu jako najszybciej rozwijająca się firma Inc.5000 oraz przez Washington Business Journal jako jedna z 50 najszybciej rozwijających się prywatnych firm w obszarze metropolitalnym DC w 2023 roku. Sprawdź nasz profil dotLinkers na Clutch i przeczytaj opinie naszych klientów. 

 

W dotLinkers IT Recruitment z przyjemnością wesprzemy Cię w tworzeniu lub rozwijaniu Twojego zdalnego zespołu programistycznego w Polsce, Europie i poza nią. Skontaktuj się z nami już dziś i wspólnie zbudujmy historię Twojego sukcesu! 

Skontaktuj się z dotLinkers już dziś! #1 Agencja rekrutacyjna IT dla najlepszych polskich talentów technologicznych.