enpl
#1 Agencja rekrutacyjna IT

Najlepsi klienci. Najlepsze możliwości. Najlepsi kandydaci.

dotLinkers - IT Recruitment Agency | Dla klientów

Otwórz oddział techniczny swojej firmy w Polsce

Oszczędź do 46% kosztów otwierając biuro w jednym z najbardziej sprzyjającym startupom miejscu na świecie.

dotLinkers - IT Recruitment Agency | Dla klientów

Masz już firmę w Polsce? Pomożemy Ci w rekrutacji!

Pracuj z jednym z największych i najbardziej doświadczonych zespołów rekrutacyjnych w branży IT w Polsce. Mamy dostęp do Kandydatów z najskrytszych zakamarków polskiej Doliny Krzemowej.

dotLinkers - IT Recruitment Agency | Dla klientów

Rekrutuj najlepszych specjalistów IT z Polski i CEE

Według HackerRank, polscy programiści są jednymi z najlepszych w Europie, co potwierdzamy z pełną odpowiedzialnością! Pracując z Tobą zlinkujemy Cię z nimi.

Sprawdź nasze modele współpracy:

DLACZEGO POWINNIŚMY RAZEM PRACOWAĆ?

Moglibyśmy napisać jak świetnie znamy rynek kandydatów, jak dobrze Ich rekrutujemy, że robimy to w modelu “professional staffing”, RPO, bla bla bla… Szanujemy jednak Twój czas, więc nie każemy Ci wybierać między mądrze nazwanymi usługami. W zamian powiemy tyle: rekrutujemy najlepszych specjalistów IT do najlepszych firm IT – po prostu!

Jeżeli mówią o Tobie “przełomowy”, “ nadzwyczajny”, “wyjątkowy”, “przełamujący status quo”, a efekt WOW to dla Ciebie codzienność to zdecydowanie jesteś na dobrej stronie! Zadzwoń, napisz mejla albo wyślij gołębia i przekonaj nas, że powinniśmy razem działać!

dotLinkers - IT Recruitment Agency | Dla klientów
KAMIL GŁOWACKI

CO-FOUNDER & BUSINESS DIRECTOR

Kamil – Co-Founder dotLinkers – jest w branży rekrutacyjnej z powołania. Z ekscytacją i entuzjazmem podchodzi do każdego wyzwania rekrutacyjnego. Szczególnie upodobał sobie te z serii niemożliwych.

Zadzwoń lub napisz do Kamila jeśli potrzebujesz wsparcia w rekrutacji IT, szczególnie tej trudnej lub bardzo trudnej.

dotLinkers - IT Recruitment Agency | Dla klientów
ARTUR GERWEL

CEO & CO-FOUNDER

Artur – CEO i Co-Founder dotLinkers – to on opracował i posiada twarde dane liczbowe udowadniające skuteczność działania naszego zespołu. Doświadczony menedżer od ponad 10 lat budujący i prowadzący jednostki biznesowe w branży rekrutacyjnej w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej i regionie EMEA.

Napisz lub zadzwoń do Artura jeśli reprezentujesz firmę chcącą otworzyć oddział w Krakowie lub Polsce i interesuje Cię strategiczne spojrzenie na rekrutację z tym związaną.

KAŻDA REKRUTACJA TO DLA NAS NOWE WYZWANIE

Do każdego nowego projektu rekrutacyjnego podchodzimy z ogromnym entuzjazmem i działamy bardzo skutecznie! Naszym celem jest połączenie najlepszych talentów świata IT z najciekawszymi i najbardziej ambitnymi projektami!
Polscy specjaliści IT należą do grona tych najlepszych na całym świecie i tak jak my lubią wyzwania!

NASI KLIENCI

Oferujemy najwyższy poziom i skuteczność rekrutacji IT w Polsce, oferując model biznesowy dopasowany do Twoich potrzeb rekrutacyjnych.

Nasi klienci to wizjonerzy i innowatorzy. Prawdziwe Jednorożce wiedzą, że skuteczna rekrutacyja IT, to oszczędność czasu i pieniędzy. Nasi klienci korzystają z naszego doświadczonego zespołu i spersonalizowanych technik networkingowych. Doskonale rozumiemy potrzeby specjalistów IT jak i naszych klientów, dzięki czemu dobieramy ich ze sobą bardzo efektywnie.

NASI KANDYDACI

Specjaliści IT, z którymi współpracujemy, to ambitne osobowości. Wiedzą, że ich praca może zmieniać świat w którym żyjemy, a oni na tę zmianę chcą mieć rzeczywisty wpływ. Są to programiści bardzo pożądani na rynku pracy, rozchwytywani przez najlepsze firmy na rynku. To właśnie ich reprezentujemy i znajdujemy pracę, która spełniu ich ambicje, zapewniwyzwania i wynagrodzenie.

Chcą być wartościowymi partnerami w zakresie innowacji, czy to w dziedzinie AI, Big Data, Fintech, IoT, czy w wielu innych rozwijających się dziedzinach. Chcą wnieść swój wkład i być częścią czegoś naprawdę wyjątkowego.

Dowiedz się, dlaczego polscy programiści należą do najlepszych na świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

OTWIERASZ NOWĄ FIRMĘ LUB ODDZIAŁ W POLSCE?

Chętnie pomożemy Ci przede wszystkim w rekrutacji IT! Jeśli potrzebujesz również pomocy w znalezieniu biura, obsłudze prawnej i podatkowej – pomożemy znaleźć najlepsze firmy zajmujące się tymi dziedzinami!

POSZUKUJESZ NAJLEPSZYCH PROGRAMISTÓW?

Dzięki naszej rozległej sieci mamy dostęp do Kandydatów, których nie znajduje nasza konkurencja. Dzięki naszym doświadczonym rekruterom, potrafimy dopasować odpowiednie osoby do Twoich zespołów. Dla nas to bardzo ważne, aby Kandydaci proponowani naszym klientom byli nie tylko wybitnymi inżynierami, ale także by w swojej nowej pracy spełniali swoje ambicje.

WESPRZEMY CIĘ W REKRUTACJI IT!

Dzięki naszemu doświadczeniu, będziemy dla Ciebie najlepszym partnerem w rekrutacji IT, na którym zawsze można polegać. To właśnie my podejmujemy się najtrudniejszych zadań rekrutacyjnych i co najważniejsze, z sukcesem!