fbpx

Łączymy najlepszych specjalistów IT z najlepszymi startupami i firmami produktowymi

dotLinkers to najbardziej doświadczony i największy zespół rekrutacyjny w branży IT w Krakowie. Znamy ponad 90% specjalistów IT dzięki czemu mamy dostęp do Kandydatów z najskrytszych zakamarków polskiej Doliny Krzemowej. Według HackerRank, polscy programiści są jednymi z najlepszych w Europie, co potwierdzamy z pełną odpowiedzialnością! Pracując z Tobą zlinkujemy Cię z nimi, a to oznacza oszczędność Twojego czasu i pieniędzy.

Jeśli chcesz lepiej nas poznać kliknij poniżej, przeczytaj kim jesteśmy i jak działamy:

WIĘCEJ O NAS

Przekonany? Teraz przekonaj nas, dlaczego powinniśmy razem pracować:

NAPISZ DO NAS

DLACZEGO POWINNIŚMY RAZEM PRACOWAĆ?

Moglibyśmy napisać jak świetnie znamy rynek kandydatów, jak dobrze Ich rekrutujemy, że robimy to w modelu “professional staffing”, RPO, bla bla bla… Szanujemy jednak Twój czas, więc nie każemy Ci wybierać między mądrze nazwanymi usługami. W zamian powiemy tyle: rekrutujemy najlepszych specjalistów IT do najlepszych firm IT – po prostu!

Jeśli jesteś liderem rynku “usług IT” i od 25 lat proponujesz “zaawansowane rozwiązania” dla „liderów branży”, to wybacz, ale prawdopodobnie nie jesteś naszym potencjalnym klientem.
Jeżeli jednak mówią o Tobie “przełomowy”, “ nadzwyczajny”, “wyjątkowy”, “przełamujący status quo”, a efekt WOW to dla Ciebie codzienność to zdecydowanie jesteś na dobrej stronie! Zadzwoń, napisz mejla albo wyślij gołębia na Mogilską 65 i przekonaj nas, że powinniśmy razem działać!