enpl
Poznaj naszą Agencję Rekrutacyjną!

DOTLINKERS
#1 Agencja rekrutacyjna IT

dotLinkers jest agencją rekrutacyjną IT, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług rekrutacyjnych IT dla firm technologicznych z całego świata. Współpracujemy głównie z firmami z USA, Europy i Izraela. Nasza agencja została założona przez dwóch pasjonatów rekrutacji IT, Artura i Kamila, którzy dostrzegli potrzebę stworzenia agencji rekrutacyjnej pomagającej startupom i firmom produkującym oprogramowanie w znalezieniu najlepszych dostępnych talentów IT.

WSPÓŁPRACUJEMY ZE START-UPAMI I FIRMAMI PRODUKTOWYMI

Powodzenie każdego biznesu w dużej mierze zależy od zaangażowania odpowiednich ludzi – specjalistów. Doskonale znamy specyfikę branży IT i postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby zarówno pracodawców, jak i pracowników. Wiemy, jak rozmawiać z kandydatami – mamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i orientujemy się w nowoczesnych technologiach.

Nie angażujemy się w każdy projekt, tylko starannie wybieramy Klientów. W ten sposób omijamy klauzule off-limits i zapewniamy sobie dostęp do najlepszych z branży IT.

Dlaczego dotlinkers?

W dotLinkers – agencji rekrutacyjnej IT – wierzymy, że to, co nas wyróżnia, to nasze ogromne zaangażowanie w zapewnianie wyjątkowej obsługi naszym klientom. Rozumiemy, że znalezienie odpowiednich developerów może być trudnym, czasochłonnym i pełnym wyzwań procesem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji był tak łatwy i bezstresowy, jak to tylko możliwe. Nasz zespół jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić wskazówek podczas całego procesu rekrutacji. Nie jesteśmy tylko kolejną firmą rekrutacyjną IT – jesteśmy zaufanym partnerem w znalezieniu najlepszych talentów IT dla Twojej firmy.

dotLinkers - IT Recruitment Agency | O nas

Nasze Success Stories

W naszej firmie rekrutacyjnej IT mierzymy nasz sukces sukcesem naszych klientów. Poniżej przedstawiamy wiele sukcesów, które udało nam się osiągnąć, pomagając naszym klientom znaleźć idealnych kandydatów na ich potrzeby w zakresie IT. Nasz zespół rekruterów ma doświadczenie w pozyskiwaniu najbardziej utalentowanych i wykwalifikowanych osób na różne stanowiska w branży technologicznej. Pomogliśmy startupom, MŚP i dużym korporacjom zbudować wymarzone zespoły i osiągnąć cele biznesowe. Nasze case studies mówią same za siebie – kliknij i dowiedz się jak pomogliśmy firmom takim jak Twoja znaleźć odpowiednich ludzi.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług rekrutacyjnych!

Istnieje kilka innych czynników, które odróżniają nas od innych firm rekrutacyjnych IT:

Doświadczenie: Dzięki wieloletniej pracy w rekrutacji IT, posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby znaleźć najlepszych kandydatów dla Twojej firmy.

Globalny zasięg: Chociaż nasza siedziba znajduje się w Polsce, mamy globalny zasięg i możemy pomóc w znalezieniu talentów IT w dowolnym miejscu na świecie.

Jakość: Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom najwyższej jakości usług i wyjątkowych wyników. Nasz zespół jest jednym z najbardziej doświadczonych i skutecznych zespołów – nasi rekruterzy mają średnio 5 lat doświadczenia stricte w rekrutacji IT.

ZNAJDUJEMY NAJLEPSZYCH!

Rekrutacja specjalistów z branży IT wymaga dotarcia do najlepszych. Wiemy, jak to osiągnąć. Cenne kontakty nawiązujemy nie tylko przez social media, lecz także osobiście. Aby skutecznie pomagać zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, bierzemy udział w różnych szkoleniach IT i organizujemy meetupy.

Indywidualne podejście i podążanie wytyczoną ścieżką przynoszą pożądane efekty – cieszymy się dużym zaufaniem wśród Kandydatów i Klientów.

Nasza misja i wartości

Naszą misją jest łączenie firm z najbardziej utalentowanymi i wykwalifikowanymi specjalistami IT. Wierzymy, że każda firma zasługuje na dostęp do najlepszych talentów w branży i dokładamy wszelkich starań, aby stało się to rzeczywistością dla wszystkich naszych klientów. Wierzymy, że nasze doświadczenie i specjalizacja w rekrutacji IT to ogromna wartość dodana dla każdej firmy stawiającej na rozwój.

Usługi rekrutacyjne IT

Jako wiodąca firma rekrutacyjna IT w Polsce, oferujemy szeroki zakres usług rekrutacyjnych, aby zaspokoić potrzeby firm każdej wielkości. Nasza oferta to:

Rekrutacja IT: Specjalizujemy się w znajdowaniu najlepszych talentów IT dla Twojej firmy, niezależnie od tego, czy szukasz programistów, analityków danych, inżynierów sieci, czy jakiegokolwiek innego specjalisty IT.

Outsourcing procesów rekrutacyjnych: Możemy pomóc usprawnić proces rekrutacji, od pozyskiwania i selekcji kandydatów po rozmowy kwalifikacyjne i wdrożenie.

Nasz zespół

Jedną z rzeczy, która wyróżnia naszą firmę rekrutacyjną IT na tle konkurencji, jest nasz zespół ekspertów. Posiadamy zespół rekruterów IT z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi rekruterzy są ekspertami w wyszukiwaniu najbardziej utalentowanych kandydatów i cechuje ich zrozumienie umiejętności i doświadczenia kandydatów w branży technologicznej. Wierzymy, że nasz zespół jest najlepszy w branży i jesteśmy przekonani, że może pomóc Ci znaleźć programistów, których potrzebujesz, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom.

DBAMY O KONTAKTY - JESTEŚMY W CENTRUM WYDARZEŃ

Doświadczenie, partnerskie podejście do kandydatów oraz konsekwentnie budowana pozycja w branży sprawiają, że dziś możemy pochwalić się rozbudowaną siecią kontaktów. Specjaliści, z którymi współpracowaliśmy, zajmują się:

  • programowaniem (m.in.: Java, .NET, PHP i RoR) 
  • Blockchain 
  • BIG Data i Business Intelligence 
  • Machine Learning i AI
  • Infrastrukturą Cloud (Systems engineering i DevOps)