fbpx

Otwórz i rozwijaj oddział techniczny swojej firmy
w Polsce

Oszczędź do 46% kosztów otwierając biuro w jednym z najbardziej sprzyjającym startupom miejscu na świecie.

Masz już firmę w Polsce? Pomożemy Ci w rekrutacji!

Pracuj z jednym z największych i najbardziej doświadczonych zespołów rekrutacyjnych w branży IT w Polsce. Mamy dostęp do Kandydatów z najskrytszych zakamarków polskiej Doliny Krzemowej.

Rekrutuj najlepszych specjalistów IT z Polski i CEE

Według HackerRank, polscy programiści są jednymi z najlepszych w Europie, co potwierdzamy z pełną odpowiedzialnością! Pracując z Tobą zlinkujemy Cię z nimi.

DLACZEGO POWINNIŚMY RAZEM PRACOWAĆ?

Moglibyśmy napisać jak świetnie znamy rynek kandydatów, jak dobrze Ich rekrutujemy, że robimy to w modelu “professional staffing”, RPO, bla bla bla… Szanujemy jednak Twój czas, więc nie każemy Ci wybierać między mądrze nazwanymi usługami. W zamian powiemy tyle: rekrutujemy najlepszych specjalistów IT do najlepszych firm IT – po prostu!

Jeśli jesteś liderem rynku “usług IT” i od 25 lat proponujesz “zaawansowane rozwiązania” dla „liderów branży”, to wybacz, ale prawdopodobnie nie jesteś naszym potencjalnym klientem.
Jeżeli jednak mówią o Tobie “przełomowy”, “ nadzwyczajny”, “wyjątkowy”, “przełamujący status quo”, a efekt WOW to dla Ciebie codzienność to zdecydowanie jesteś na dobrej stronie! Zadzwoń, napisz mejla albo wyślij gołębia na Przemysłową 12 w Krakowie i przekonaj nas, że powinniśmy razem działać!

Kamil – Co-Founder dotLinkers – jest w branży rekrutacyjnej z powołania. Z ekscytacją i entuzjazmem podchodzi do każdego wyzwania rekrutacyjnego. Szczególnie upodobał sobie te z serii niemożliwych.

Zadzwoń lub napisz do Kamila jeśli potrzebujesz wsparcia w rekrutacji IT, szczególnie tej trudnej lub bardzo trudnej.

KAMIL GŁOWACKI
CO-FOUNDER & PRINCIPAL IT RECRUITER

+48 537 795 962
kamil@dotlinkers.pl

Wacław – IT Hunter – rekrutacyjny człowiek renesansu. Potrafi wyszukać kandydata z zakamarków rynku, do których inni rekruterzy nie docierają. Potrafi też świetnie doradzić klientowi w kwestii poszukiwanego profilu i wymaganych kompetencji. Prawdziwy networker, znajdzie wspólny język z każdym i nawiąże długofalową relację

Napisz do Wacława, aby opowiedzieć mu o swoich potrzebach rekrutacyjnych i otrzymać propozycję współpracy z naszą agencją.

WACŁAW MOSTOWSKI
IT UNICORN HUNTER

+48 533 356 217
waclaw@dotlinkers.pl

Artur – CEO i Co-Founder dotLinkers – to on opracował i posiada twarde dane liczbowe udowadniające skuteczność działania naszego zespołu. Doświadczony menedżer od ponad 10 lat budujący i prowadzący jednostki biznesowe w branży rekrutacyjnej w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej i regionie EMEA.

Napisz lub zadzwoń do Artura jeśli reprezentujesz firmę chcącą otworzyć oddział w Krakowie lub Polsce i interesuje Cię strategiczne spojrzenie na rekrutację z tym związaną.

ARTUR GERWEL
CEO & CO-FOUNDER

+48 505 184 303
artur@dotlinkers.pl